RSS
szukaj
RSS
A A A
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku - BIP
To jest wersja archiwalna z dnia 19.02.2012, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Aktualizacja

Informacje ogólne

Teatr Dramatyczny
im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku
ul. Nowy Rynek 11
09-400 Płock
tel.: 24 266 38 00 (Centrala)
e-mail: teatr@teatrplock.pl

Pokaż Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szanawskiego w Płocku na większej mapie

a) Dyrekcja:

Dyrektor
Zygmunt Marek Mokrowiecki
e-mail: m.mokrowiecki@teatrplock.pl

Zastępca Dyrektora ds. Adminitracyjno-Technicznych
Wojciech Jasiński
e-mail: w.jasinski@teatrplock.pl

Główna księgowa
Zdzisława Sieczkowska
tel.: 24 266 38 05
e-mail: z.sieczkowska@teatrplock.pl lub ksiegowosc@teatrplock.pl

Sekretariat dyrekcji
tel.: 24 266 38 00
tel./faks.: 24 262 73 77
e-mail: teatr@teatrplock.pl

b) Komórki organizacyjne

Koordynator Pracy Artystycznej
Ewa Cichocka
tel./faks: 24 266 38 11
koordynacja@teatrplock.pl

Biuro Obsługi Widza - Impresariat
Jolanta Milewska (kierownik)
Maria Żak (specjalista ds. organizacji imprez)
tel./faks: 24 262 48 40
tel.: 24 266 38 08
e-mail: biuro-widza@teatrplock.pl

Kasa Teatru
tel.: 24 266 38 17

Kierownik Działu Promocji i Marketingu
Leszek Skierski
tel./faks: 24 266-38-09
e-mail: promocja@teatrplock.pl

Konsultant programowy
Monika Mioduszewska-Olszewska
tel.: 24 266 38 10
e-mail: promocja@teatrplock.pl

Poligrafia
Waldemar Lawendowski
tel.: 24 266 38 24
e-mail: foto.poligrafia@teatrplock.pl

Księgowość
Zdzisława Sieczkowska (główna księgowa)
tel.: 24 266 38 05
e-mail: z.sieczkowska@teatrplock.pl lub ksiegowosc@teatrplock.pl
Elżbieta Jorsz (z-ca głównej księgowej)
tel.:24 266 38 13
e-mail: e.jorsz@teatrplock.pl lub ksiegowosc@teatrplock.pl

Kadry
Sabina Muszyńska
tel.: 24 266 38 12
e-mail: kadry@teatrplock.pl

Kierownik Administracyjno-Gospodarczy
Ewa Kozińska
tel.: 24 266-38-07
e-mail: administracja@teatrplock.pl

Kierownik Techniczny
Zbigniew Moskwa
tel.: 24 266 38 06
e-mail: techniczny@teatrplock.pl

c) Kodeks etyki – w PDF

Pobierz



Opublikował: Leszek Skierski
Publikacja dnia: 19.02.2012
Podpisał: Leszek Skierski
Dokument z dnia: 17.02.2012
Dokument oglądany razy: 1 312